60


YILA UZANAN GELENEĞİN DENEYİMİ,

YENİLİKÇİ BİR GELECEK UFKU

Ilgazlar İnşaat, Kayseri’den Eskişehir’e gelmiş, iddialarıyla fark yaratan girişimci heyecanların bir sonucu. 60 yıla uzanan bir aile geleneği olarak inşaat, bir “işe” değil tutkuya dönüşmüştür.

Eskişehir’de adım adım büyüyen şirket, konut ve iş yeri gibi gayrimenkul geliştirmeleriyle kısa zamanda şehrin en itibarlı inşaat kurumlarından biri oldu. Eskişehir ölçeğinde gayrimenkul geliştirme projeleri, grubun kurucu üyelerinden müteveffa Şenol Ilgaz için yeterli değildi.

Ilgazlar İnşaat, konuttan eğitim ve sağlık binalarına, fabrikalardan kongre ve fuar merkezlerine, yol ve alt yapı projelerinden madenciliğe uzanan inşaat üretim yelpazesini her geçen yıl geliştirdi. Bu üretim yelpazesine 33 bin kişilik Adana Stadyumu, Türkiye’nin en büyük atık su havuzu gibi önemli projeler eklenmeye devam ediyor.

Bu süreçte, Devlet Su işleri, TOKİ, TEİ, Eti Maden, Eskişehir Ticaret Odası, Gençlik Spor Bakanlığı, kamu üniversiteleri, belediyeler ve valilikler gibi çok sayıda özel ve kamu kurumuyla yakın bir iş birliği içinde bir çok projeyi başarıyla tamamladı.

VİZYON

Türkiye ve bölgesinde inşaat sektörünün öncü, yenilikçi ve müşteri odaklı en değerli kurumsal markası olmak.

MİSYON

Müşteri/iş ortaklarıyla tam bir uyum ve iş birliği içinde Türkiye’deki ve uluslararası alandaki müşterilerine değer katmak temel misyonumuz…


• MEYDAN OKUYAN


Kurucusu Şenol Ilgaz’ın girişimci ruhu, heyecanları ve hayallerinden aldığı ilhamla zorlukları, gerçekçi iddialara dönüştürür. Yüksek kaliteli üretimden ödün vermeden, bahane üretmeden hedefleri gerçekleştirme kararlığına sahiptir.• MÜŞTERİ ODAKLI - ESNEK


Müşteri beklenti ve gereksinimlerine göre şekil alan esnek bir yönetim anlayış hızlı ve sorun çözücü bir iş ortaklığını uzun süreli birlikteliklere dönüştürmeyi hedefler.• BİLİMSEL BİLGİ - UZMANLIK


Bilimsel bilgiyi, takım ruhu ve dayanışma içinde tüm organizasyona yansıtır. Bilgiye ve uzmanlığa dayanan karar süreçlerini sürekli iyileştirir.